Bieg Karnawałowy ma nowego partnera – firmę EZVIZ

Bieg Karnawałowy ma nowego partnera – firmę EZVIZ – producenta kamer sportowych oraz asortymentu do nadzoru wideo. Wygraj kamerę sportową w konkursie fotograficznym EZVIZ oraz uzyskaj kody rabatowe na kamery sportowe!

Niezależnie od tego, za kogo przebierzecie się podczas naszego Karnawałowego Biegu, będziecie mieli okazję do zatrzymania tych chwil na dłużej! Dzięki naszemu parterowi – dostawcy sprzętu do monitoringu, marce EZVIZ, każdy z uczestników będzie miał okazję sprawdzenia najnowszych produktów firmy EZVIZ lub zrobienia sobie zdjęcia podczas wydarzenia.

Szukajcie na miejscu (hala, biuro zawodów) specjalnej ramki, która sprawi, że Wasze zdjęcia będą jeszcze bardziej szalone!

Każdy z uczestników Biegu otrzyma w ramach pakietu startowego kod zniżkowy na kamery sportowe, ale osoby towarzyszące również będą miały szansę na zdobycie zniżki!

Ale to nie wszystko! EZVIZ szykuje dla Was konkurs, w którym będziecie mogli wygrać jedną z kamer sportowych – S1C! Formuła jest prosta: zróbcie sobie zdjęcia na miejscu wydarzenia w ramce EZVIZ, a następnie zagłosujcie na nie na fanpage naszego partnera. Osoba, której fotka będzie miała najwięcej reakcji otrzyma nagrodę!

Więcej informacji znajdziecie na stoisku EZVIZ, które z łatwością odszukacie na miejscu wydarzenia.

Zapraszamy na fanpage EZVIZ: https://www.facebook.com/ezvizpolska/

Szczegóły konkursu na najlepsze przebranie znajdziesz w osobnym artykule na stronie biegu.