Bieg Niepodległości z wąsem – Bieg Stulecia

11 listopada odbędzie się wyjątkowe wydarzenie we Wrocławiu. Wyjątkowy bieg na 100-lecie odzyskania niepodległości. Z tej okazji szykujemy kilka nowości i atrakcji na biegu. Niektóre można poznać już dziś.

Ponownie spotykamy się na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Do pokonania są dwie pętle po 5 km z atestem PZLA. Dodatkowo w tym roku zapraszamy na Bieg Stulecia na symbolicznym dystansie ok. 1918-2018 metrów.

WWW.BIEGNIEPODLEGLOSCI.PRO-RUN.PL

W pakiecie startowym znajdziesz wyjątkowy sztormiak patriotyczny, torbę i gadżety partnerów biegu. Natomiast wszystkich chętnych zapraszamy do zakupu okolicznościowej koszulki biegu.

Nasz bieg dołączył do ogólnopolskich obchodów stulecia odzyskania niepodległości w ramach projektu Bieg Stulecia. Wszyscy zainteresowani mogą do niego dołączyć, a następnie zapisać się na jeden z wielu biegów w Polsce. Z przyjemnością ogłaszamy, że każdy kto wystartuje we Wrocławiu będzie mógł odebrać swój pakiet stulecia właśnie na naszym biegu. Oprócz tego każdy kto zgłosi się na nasz bieg otrzyma również nasz pakiet Biegu Niepodległości z wąsem.