GO Bieg przeniesiony na nowy termin

Najważniejsze jest dla nas Twoje bezpieczeństwo. Codziennie dostajemy pytania czy nasz bieg się odbędzie i mimo, że bardzo chcemy sprostać Twoim oczekiwaniom na dzień dzisiejszy 8. Lotto GO Bieg z fizjoterapią zostaje przeniesiony na najbliższy możliwy do realizacji termin. Oficjalnie ogłoszony stan epidemii COVID-19 sprawił, że nasze sportowe wyzwania, trzeba przeorganizować. Dokładny termin nowego startu dopiero ogłosimy. Chcemy uniknąć sytuacji gdyby wszystkie imprezy miały się odbyć w jednym jesiennym terminie.

W związku z decyzją o przeniesieniu biegu na inny termin informujemy, że wszystkie opłaty startowe zachowują ważność. Z racji wyjątkowej sytuacji i tzw. „siły wyższej” nie będziemy wykonywać zwrotów opłat startowych, jednocześnie postaramy się optymalnie dobrać nowy termin wydarzenia.

Wierzymy, że ponownie spotkamy się na starcie, a biegi jakie tworzymy będą mogły zachować ciągłość i przetrwać. Wiemy, że dziesiątki osób czekało, by wystartować właśnie w tym zaplanowanym wcześniej czasie, niemniej sytuacja jest na tyle wyjątkowa, że wszyscy stoimy przed wielką niewiadomą – co dalej ze wspólnymi startami ? Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Pozostańmy w kontakcie.

GO BIEG