poniedziałek, Grudzień 17, 2018

UWAGA STARTUJEMY O 20:00

W Siechnicach zapowiada się ponad pięciuset startujących, a wraz z nimi zapewne kibice. Aby usprawnić całą organizację przypominamy jak dojechać, gdzie znajdują się parkingi oraz jak wygląda plan minutowy i organizacja biura zawodów. Biuro zawodów, szatnie oraz depozyt ze względów technicznych zostają w całości przeniesione na teren hali sportowej w Siechnicach. Dekoracje i biegi młodzieżowe odbędą się na stadionie lekkoatletycznym.

Można tam będzie można odebrać numer startowy i koszulkę. Można odebrać pakiet za inną osobę. W tym celu potrzebne jest podpisane oświadczenie przez osobę za którą odbieramy numer i koszulkę. OŚWIADCZENIE – POBIERZ.

Jeżeli ktoś wybiera się na zawody bez samochodu to najwygodniej będzie dotrzeć autobusami lini: 901, 900L i 900P. Oto ich pełny rozkład jazdy.

Natomiast wszystkich zmotoryzowanych zapraszamy na parking przy hali sportowej oraz przy nowo wybudowanym stadionie LA. Należy kierować się na ulicę gen. Świerczewskiego 40. Z pewnością zmieści się na nich większa liczba pojazdów. Odległość do biura zawodów do startu jest niewielka. Jednocześnie informujemy, że od godziny 19:30 do 21.30 wyjazd z parkingów przy hali będzie niemożliwy ze względu na biegaczy poruszających się po ulicy.

Plan minutowy imprezy

 • 17.00 – 19.30 Odbiór pakietów startowych w Biurze Zawodów.
 • 19.30 Start Biegu Krasnala (Na starcie biegu głównego)
 • 19.40 Start biegu młodzieżowego
 • 19.50 Koniec Biegu Krasnala i biegu młodzieżowego
 • 20.00 Start Biegu Głównego.
 • 21.30 Koniec Biegu Głównego.
 • 21.30 Dekoracja zwycięzców na HALI w BIURZE ZAWODÓW
 • 21.45 Koniec Imprezy

Parking

Dla zawodników są przygotowane dwa duże parkingi. Pierwszy przy biurze zawodów – hala sportowa ul. Świerczewskiego 40, drugi przy nowo otwieranym stadionie lekkoatletycznym – oddalony o ok. 200 metrów, wjazd od ul. Henryka III. Na czas trwania biegu od 19.30 do 21.30 wyjazd z parkingów przy hali sportowej będzie niemożliwy.

Organizacja biura zawodów

SOBOTA od 17.00 – HALA SPORTOWA W SIECHNICACH – ul. Świerczewskiego 40

Numery i pakiety startowe będą wydawane od godziny 17.00. Wszystko w pięciu stanowiskach w hali sportowej. Jedno stanowisko to ok. 150 numerów. Stanowiska są podzielone numerami: 1-150, 151-300, 301-450, 451-600. W sumie teoretycznie na biegu powinno pojawić się ponad 500 osób.

W dniu biegu opłata startowa za bieg to 50 zł.

Numery zostały już nadane. Możesz go sprawdzić na liście startowej przed biegiem. Lista startowa będzie wywieszona przed wejściem do hali (biura zawodów). Aby odebrać numer należy podpisać oświadczenie o starcie na własną odpowiedzialność i braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia wysiłku. Oświadczenia będą przygotowane na każdym stoliku w biurze zawodów.

Depozyt i szatnie

Znajdują się w hali przy biurze zawodów. Szatnie nie są zamykane, posiadają toalety i natryski. W depozycie do pozostawionych rzeczy będzie przypinana kartka z numerem startowym.

Strefy startowe

Na starcie zostaną przygotowane dwie strefy startowe. Pierwsza strefa jest dla szybkich zarówno z dystansu 5 jak i 10 km. Przedziały czasowe 22 minuty i szybciej oraz 44 minuty i szybciej. Osoby celujące w wolniejsze czasy prosimy o zajęcie miejsca w drugiej strefie startowej. Wszystkie wyniki są mierzone po czasach netto czyli od momentu przekroczenia linii startu.

Pakiet startowy

W pakiecie startowym dla każdego biegacza znajduje się woda oraz numer startowy. Na mecie oczywiście pamiątkowy medal oraz posiłek regeneracyjny.

W biegu będzie pięć klasyfikacji.

 • Open
 • Mieszkańcy gminy Siechnice
 • Mistrzostwa stowarzyszenia Pro-Run Wrocław na 10 km

NEWSY

Zapisy online zamknięte

Zapisy internetowe na bieg zostały już zamknięte. Nie ma już również możliwości przepisywania pakietów. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisów w dzień biegu w biurze...

RELACJA 2012

ZAWODY NEWS

Zimowa Trzydziestka 2019

Ruszyły zapisy na nasz zimowy sprawdzian na dystansie 30 km. Ponownie można będzie sprawdzić swoje możliwości przed startem we wiosennym maratonie. Zapisy trwają na...

Kapsuła czasu z wąsem

Przed nami wyjątkowa impreza biegowa w stolicy Dolnego Śląska. Uczestnicy zbliżającego się Biegu Niepodległości z wąsem we Wrocławiu pokonają dystans 10 kilometrów, świętując tym...

Medal Stulecia we Wrocławiu

Medal BTW – Ślęża

video

Relacja z Biegu IT

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Wycieczka gr. początkującej

Tak to już jest w życiu każdego biegacza i biegaczki, że gdy już zaczniesz trenować to wcześniej lub później trafisz na Wycieczkę Biegową. Tak...

Łączymy grupy treningowe

grupa maratońska i średnia łączą się w przygotowaniach do półmaratonu.

Zimowa Trzydziestka 2019

Ruszyły zapisy na nasz zimowy sprawdzian na dystansie 30 km. Ponownie można będzie sprawdzić swoje możliwości przed startem we wiosennym maratonie. Zapisy trwają na...

DOŁĄCZ

8,603FaniLubię
704ObserwującyObserwuj
238ObserwującyObserwuj
219SubskrybującySubskrybuj