sobota, 26 września, 2020

UWAGA STARTUJEMY O 20:00

W Siechnicach zapowiada się ponad pięciuset startujących, a wraz z nimi zapewne kibice. Aby usprawnić całą organizację przypominamy jak dojechać, gdzie znajdują się parkingi oraz jak wygląda plan minutowy i organizacja biura zawodów. Biuro zawodów, szatnie oraz depozyt ze względów technicznych zostają w całości przeniesione na teren hali sportowej w Siechnicach, ul. .

Można tam będzie można odebrać numer startowy i koszulkę. Można odebrać pakiet za inną osobę. W tym celu potrzebne jest podpisane oświadczenie przez osobę za którą odbieramy numer i koszulkę. OŚWIADCZENIE – POBIERZ.

Jeżeli ktoś wybiera się na zawody bez samochodu to najwygodniej będzie dotrzeć autobusami lini: Oto ich pełny rozkład jazdy.

Natomiast wszystkich zmotoryzowanych zapraszamy na parking przy hali sportowej oraz przy nowo wybudowanym stadionie LA. Należy kierować się na ulicę Sportową oraz . Z pewnością zmieści się na nich większa liczba pojazdów. Odległość do biura zawodów do startu jest niewielka. Jednocześnie informujemy, że od godziny 19:30 do 21.30 wyjazd z parkingów przy hali będzie niemożliwy ze względu na biegaczy poruszających się po ulicy.

Plan minutowy imprezy

  • 17.00 – 19.30 Odbiór pakietów startowych w Biurze Zawodów.
  • 19.00 Zbiórka do Biegu Krasnala (Na starcie biegu głównego)
  • 19.05 Start Biegu Krasnala ok. 100 m.
  • 20.00 Start Biegu Głównego.
  • 21.30 Koniec Biegu Głównego.
  • 21.30 Dekoracja zwycięzców na HALI w BIURZE ZAWODÓW (w przypadku deszczu) lub na starcie biegu
  • 21.45 Koniec Imprezy

Parking

Dla zawodników są przygotowane dwa duże parkingi. Pierwszy przy biurze zawodów – hala sportowa ul. , drugi przy nowo otwieranym stadionie lekkoatletycznym – oddalony o ok. 200 metrów, wjazd od ul. Sportowa. Na czas trwania biegu od 19.30 do 21.30 wyjazd z parkingów przy hali sportowej będzie niemożliwy.

Organizacja biura zawodów

SOBOTA od 17.00 – HALA SPORTOWA W SIECHNICACH – ul.

Numery i pakiety startowe będą wydawane od godziny 17.00. Wszystko w pięciu stanowiskach w hali sportowej. Jedno stanowisko to ok. 150 numerów. Stanowiska są podzielone numerami: 1-150, 151-300, 301-450, 451-600.

W dniu biegu opłata startowa za bieg to 60 zł.

Numery zostały już nadane. Możesz go sprawdzić na liście startowej przed biegiem. Lista startowa będzie wywieszona przed wejściem do hali (biura zawodów). Aby odebrać numer należy podpisać oświadczenie o starcie na własną odpowiedzialność i braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia wysiłku. Oświadczenia będą przygotowane na każdym stoliku w biurze zawodów.

Depozyt i szatnie

Znajdują się w hali przy biurze zawodów. Szatnie nie są zamykane, posiadają toalety i natryski. W depozycie do pozostawionych rzeczy będzie przypinana kartka z numerem startowym.

Strefy startowe

Na starcie zostaną przygotowane dwie strefy startowe. Pierwsza strefa jest dla szybkich zarówno z dystansu 5 jak i 10 km. Przedziały czasowe 22 minuty i szybciej oraz 44 minuty i szybciej. Osoby celujące w wolniejsze czasy prosimy o zajęcie miejsca w drugiej strefie startowej. Wszystkie wyniki są mierzone po czasach netto czyli od momentu przekroczenia linii startu.

Pakiet startowy

W pakiecie startowym dla każdego biegacza znajduje się woda oraz numer startowy. Na mecie oczywiście pamiątkowy medal oraz posiłek regeneracyjny.

W biegu będzie pięć klasyfikacji.

  • Open
  • Mieszkańcy gminy Siechnice
  • Mistrzostwa stowarzyszenia Pro-Run Wrocław na 10 km

NEWSY

Biegaj w Siechnicach przeniesiony

Najważniejsze jest dla nas Wasze bezpieczeństwo. Codziennie otrzymujemy pytania, czy nasz bieg się odbędzie i mimo, że bardzo chcemy sprostać Waszym oczekiwaniom, podjęliśmy decyzję...

RELACJA 2012

ZAWODY NEWS

H2O Półmaraton w 2021.

Cześć. Wiemy już, jak będą wyglądać dalsze losy półmaratonu. Tegoroczny bieg w całości przenosimy na 2021 rok. Niestety tradycyjna impreza niezależnie czy do 150,...

Wirtualny Bieg Dobroczynności

Uruchamiamy nasz pierwszy bieg wirtualny, a konkretnie Bieg Dobroczynności Veritatis Splendor. Jeden z najmniejszych biegów (w Wadowicach) jakie organizujemy ale w dzisiejszych czasach mamy...

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

H2O Półmaraton w 2021.

Cześć. Wiemy już, jak będą wyglądać dalsze losy półmaratonu. Tegoroczny bieg w całości przenosimy na 2021 rok. Niestety tradycyjna impreza niezależnie czy do 150,...

Wild Run 2020

Pobiegnij z nami, pomóż przyrodzie – wesprzyj projekty ratowania zwierząt w Azji Południowo-Wschodniej! To już czwarta edycja “Dzikiego Biegu”, charytatywnej akcji organizowanej przez Fundację Dodo...

Pro-Run – nowy start treningów

Przyjdź, sprawdź się i rozpocznij z nami przygotowania do nowego sezonu biegowego! Już 11 października w niedzielny poranek o godz. 9.00 zapraszamy na otwarcie nowego...

DOŁĄCZ

9,813FaniLubię
704ObserwującyObserwuj
242ObserwującyObserwuj
227SubskrybującySubskrybuj