wtorek, 20 października, 2020

Jolanta Krężel Aktywność fizyczna jest nieodłączną częścią mojego życia. Koszykówka, sztuki walki, trening siłowy czy taniec, to tylko niektóre ze sportów, które miałam okazję uprawiać.

Przygodę z biegami długimi rozpoczęłam pod okiem trenerów Pro-Run Wrocław. Następnie sama zajęłam się prowadzeniem treningów w stowarzyszeniu.

Interesuję się szkoleniem sportowym dzieci i młodzieży w lekkiej atletyce, teorią treningu sportowego oraz psychologią sportu. Na moich treningach duży nacisk kładę na poprawną technikę, ćwiczenia wzmacniające oraz rozciągające.

Posiadam tytuł instruktora lekkiej atletyki uzyskany na AWF we Wrocławiu.

Jestem pasjonatką biegów krótkich i średnich, górskich i przełajowych. Aby na treningu angażować nie tylko ciało, ale i umysł, biorę udział w biegach na orientację.

Swoją pracą chcę motywować innych do podejmowania aktywności sportowej, zachęcać do pokonywania własnych słabości i wspierać w poprawianiu osiągnięć sportowych.

kontakt – jolanta.krezel@pro-run.pl

 

Ewa Samborska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Trener lekkiej atletyki. Od dziecka czynnie związana ze sportem – jako zawodnik, a obecnie realizuje się w roli szkoleniowca. Specjalizuje się w przygotowaniu biegaczy amatorów do imprez masowych. Współpracuje z największym magazynem biegowym na świecie Runner’s world. Na co dzień pracuje w szkole dbając  o wszechstronny  rozwój dzieci. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu podpowiada, jak nie dać się kontuzjom i stawiać małe kroki, aby mieć wielkie wyniki. Za swój główny cel w pracy trenerskiej stawia sobie to, by  sprawiać, aby było nas jak najwięcej na biegowych ścieżkach, a co za tym idzie coraz więcej zadowolonych z życia biegaczy poza nimi.

kontakt – ewa.wcislo@pro-run.pl

Katarzyna Kaczmarek

Trenerka LA i absolwentka AWF we Wrocławiu. Pracuje głównie z grupą początkującą więc stawiając swoje pierwsze biegowe kroki z pewnością spotkasz ją na treningu.
Grzegorz Pieczarka Moje zainteresowania kieruje w stronę Teorii Treningu Sportowego, a wiedzę teoretyczną mogę przekładać na praktykę będąc tmrenere biegania oraz pełniąc tę samą funkcję w klubie piłkarskim Forza Wrocław.

Pierwsze kroki biegowe stawiałem w klubie „MKS Ekonomik Nysa” startując na dystansach średnich i długich a największym moim sukcesem jako zawodnika było czwarte miejsce na Mistrzostwach Polski w Biegach Górskich.

Obecnie moje ambicje i siły przekładam głównie na pracę trenersko-szkoleniową.

Posiadam uprawnienia:

  • trenera II klasy w lekkoatletyce
  • instruktora piłki nożnej
  • instruktora odnowy biologicznej

Prywatnie jestem osobą spokojną, szukającą w bieganiu wytchnienia i głębszego oddechu. Gdyby nie bieganie to zapewne zdolności wysiłkowe testowałbym na rowerze, którego staram się używać w wolnych chwilach. Sądzę, że jestem osobą dobrze zorganizowaną i sumiennie podchodzącą do swoich obowiązków. Praca z ludźmi daje mi wiele energii i mam nadzieję, że w drugą stronę istnieje taka sama zależność.

kontakt – grzegorz.pieczarka@pro-run.pl

Wojciech Kocenda

Wojtek to przede wszystkim triatlonista i znakomity biegacz. Swoje doświadczenie trenerskie budował na AWF we Wrocławiu.
 

Jacek Urbanowicz

Jestem absolwentem AWF we Wrocławiu na kierunku WF ze specjalnością trenerską. Od 1994 roku bawię się lekkoatletyką, a od 1997 do 2004 miałem przyjemność zajmować się tym wyczynowo (biegi długie i chód sportowy), posiadam również kilkuletnie doświadczenie w pracy trenerskiej (trener biegaczy oraz Nordic Walking) co obecnie jest dla mnie największą satysfakcją. Jestem między innymi:

  • trenerem lekkoatletyki II klasy (PZLA)
  • instruktorem Nordic Walking (INWA)
  • instruktorem kulturystyki i sportów siłowych

 

kontakt – twojtrener.jacek@gmail.com

 

Grzegorz Wcisło

Grzegorz Wcisło  biegacz z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujący się w biegach średnio i długodystansowych. W latach 1996-2001 czołowy lekkoatleta krajowy. W pracy trenerskiej ceni sobie wytrwałość i konsekwencje w dążeniu do celu. Dobierając środki treningowe, skupia się na tym aby każdy cel był do zdobycia.

kontakt – grzegorz.wcislo@pro-run.pl

 

Newsy klubowe

8 urodziny Pro-Run

Wycieczka regeneracyjna

Strefa kibica Pro-Run