sobota, 25 czerwca, 2022
Grzegorz Pieczarka

Coach

Moje zainteresowania kieruje w stronę Teorii Treningu Sportowego, a wiedzę teoretyczną mogę przekładać na praktykę będąc tmrenere biegania oraz pełniąc tę samą funkcję w klubie piłkarskim Forza Wrocław.

Pierwsze kroki biegowe stawiałem w klubie „MKS Ekonomik Nysa” startując na dystansach średnich i długich a największym moim sukcesem jako zawodnika było czwarte miejsce na Mistrzostwach Polski w Biegach Górskich.

Obecnie moje ambicje i siły przekładam głównie na pracę trenersko-szkoleniową.

Posiadam uprawnienia:

  • trenera II klasy w lekkoatletyce
  • instruktora piłki nożnej
  • instruktora odnowy biologicznej

Prywatnie jestem osobą spokojną, szukającą w bieganiu wytchnienia i głębszego oddechu. Gdyby nie bieganie to zapewne zdolności wysiłkowe testowałbym na rowerze, którego staram się używać w wolnych chwilach. Sądzę, że jestem osobą dobrze zorganizowaną i sumiennie podchodzącą do swoich obowiązków. Praca z ludźmi daje mi wiele energii i mam nadzieję, że w drugą stronę istnieje taka sama zależność.

kontakt – grzegorz.pieczarka@pro-run.pl

 

Jacek Urbanowicz

Coach

Jestem absolwentem AWF we Wrocławiu na kierunku WF ze specjalnością trenerską. Od 1994 roku bawię się lekkoatletyką, a od 1997 do 2004 miałem przyjemność zajmować się tym wyczynowo (biegi długie i chód sportowy), posiadam również kilkuletnie doświadczenie w pracy trenerskiej (trener biegaczy oraz Nordic Walking) co obecnie jest dla mnie największą satysfakcją. Jestem między innymi:

  • trenerem lekkoatletyki II klasy (PZLA)
  • instruktorem Nordic Walking (INWA)
  • instruktorem kulturystyki i sportów siłowych

kontakt – twojtrener.jacek@gmail.com

Instagram – jackberrytrip

 

Grzegorz Wcisło

Head Coach

Pro-Run Wrocław

Grzegorz realizuje plan treningowy dla wszystkich uczestników naszych zajęć. Jest odpowiedzialny za ich pisanie ale też planowanie treningów. Jest biegaczem z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujący się w biegach średnio i długodystansowych. W latach 1996-2001 czołowy lekkoatleta krajowy. W pracy trenerskiej ceni sobie wytrwałość i konsekwencje w dążeniu do celu. Dobierając środki treningowe, skupia się na tym aby każdy cel był do zdobycia.

kontakt – grzegorz.wcislo@pro-run.pl

 

Newsy klubowe

8 urodziny Pro-Run

Wycieczka regeneracyjna

Strefa kibica Pro-Run