Treningi

Sezon 2017/2018 – ZACZYNAMY!

Już w najbliższą niedziele o godz. 9.00 na Stadionie Lekkoatletycznym przy ul. Paderewskiego 35 rozpoczynamy nowy cykl przygotowań do sezonu 2017/2018. Startujemy z czterema grupami treningowymi, a plan treningowy dopasowany jest tak, aby każdy znalazł coś dla siebie! Poniżej znajdziesz szereg informacji, które pomogą Ci w podjęciu decyzji do której grupy dołączyć!

Zastanawiasz się jak dołączyć do naszych treningów? To proste. Zapraszamy wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Proponujemy różne aktywności fizyczne ale przede wszystkim bieganie. Skupiamy się na  profesjonalnym przygotowaniu do twoich wymarzonych zawodów i realizacji indywidualnych celów. 

1. Przyjdź na nasz trening i zobacz czy spełniamy twoje oczekiwania. Rozpoczynamy już 8 października! Prowadzimy  cztery grupy treningowe (ogólna charakterystyka poniżej), a dla każdej z nich określiliśmy inne cele, tak aby trening był progresywny, kontrolowany i przynoszący mnóstwo radości i satysfakcji nie tylko z realizacji celu sportowego, ale również indywidualnego wyznaczonego przez każdego z Was. Dwie grupy treningowe – początkująca (10km) i średniozaawansowana (półmaratońska) będą funkcjonowały w okresie (makrocyklu) półrocznym. Po tym czasie zaproponujemy kolejne rozwiązania i nowe cele treningowe. Grupy zaawansowana (maratońska) oraz zaawansowana (10km) pracować będą w makrocyklu rocznym. Zapytaj na trening@pro-run.pl o aktualny cykl przygotowań.

2. Treningi odbywają się na dwa sposoby: grupowe oraz indywidualne z indywidualnym planem treningowym.

3. Przy treningach grupowych obowiązuje składka członkowską wysokości 50 zł miesięcznie. Można też zamiennie korzystać z formuły karty Benefit – Multisport, Fit Profit oraz OK System – kod sms 16320 . Składkę członkowska należy wpłacać na nr konta podany poniżej.

4. Korzystaj z zajęć i przywilejów jakie oferujemy naszym członkom: wspólne treningi, progresywny plan treningowy, szatnie, natryski, najniższa opłata startowa na zawodach przez nas organizowanych, promocje u naszych partnerów oraz opiekę wykwalifikowanych trenerów

5. Treningi biegowe odbywają się w każdy czwartek o 18:00 i niedzielę o 9:00 na Stadionu Olimpijskiego przy stadionie LA AWF Wrocław (patrz mapka). Do twojej dyspozycji są szatnie i sanitariaty.

6. Dodatkową opcja są zajęcia treningowe na sali gimnastycznej. Ich celem jest lepsze przygotowanie organizmu do treningu biegowego co przejawia się w kształtowaniu siły mięśni, ćwiczeniach rozciągających, ogólnorozwojowych czy koordynacyjnych. Koszt zajęć na sali to 50zł miesięcznie. W przypadku chęci udziału w treningach biegowych i zajęciach na sali koszt miesięczny to 90zł.


Formalności

Wszystkich członków stowarzyszenia Pro-Run Wrocław obligujemy do uiszczania składek członkowskich lub korzystania z kart w systemach OK System, oraz Benefit w przypadku zajęć Nordic Walking. Składka członkowska to 50 zł/miesiąc płatne na konto stowarzyszenia. W tytule przelewu pamiętaj aby umieścić swoje Imię i nazwisko, rodzaj treningu oraz dany miesiąc np. Jacek Urbanowicz, bieganie, styczeń.

Po podjęciu decyzji zapraszamy do wypełnienia elektronicznego arkusza,(dostępny tutaj) który pozwoli nam aktywować dla Ciebie plany treningowe i mieć lepszy kontakt. Arkusz wypełniają wszyscy zawodnicy, zarówno nowi jak i „doświadczeni” Pro-Runowicze. Po otrzymaniu arkusza i zaksięgowaniu opłaty treningowej będziesz mógł rozpocząć realizacje planu treningowego.