Wolontariat

Stowarzyszenie Pro-Run Wrocław to organizacja zajmująca się sportem amatorskim, a zwłaszcza bieganiem. Każdego tygodnia przeprowadzamy kilka treningów w których uczestniczą dziesiątki mieszkańców Wrocławia. Jesteśmy również organizatorem imprez sportowych, w których udział biorą setki biegaczy.

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie przy organizacji imprezy sportowej oraz rozwijać cenione na rynku pracy kompetencje: umiejętność pracy w zespole, komunikacja, organizowanie, czy motywowanie – zgłoś się do nas! Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z grupą treningową w różnych dyscyplinach oraz organizowania imprez sportowych.

Jeśli sport jest Twoją pasją, chcesz przeżyć przygodę, poczuć niepowtarzalną atmosferę, która towarzyszy organizowanym przez nas treningom i zawodom sportowym lub poznać nowych ludzi, którzy są równie bezinteresowni jak Ty i spełniają się pomagając innym – to ta oferta jest adresowana właśnie do Ciebie!

Wolontariuszom gwarantujemy: zaświadczenie o udziale w wolontariacie, wyżywienie oraz napoje w dniu imprezy biegowej, a najbardziej zaangażowanym możliwość zatrudnienia w naszej organizacji.

Nie czekaj. Dołącz do nas! biuro@pro-run.pl