Biegnij bez medalu – pomóż Kacprowi w jego walce o życie

Medulloblastoma, czyli rdzeniak zarodkowy, z którym zmaga się Kacper to trudny przeciwnik. Ale my jesteśmy silniejsi, a Kacper ma duszę wojownika i rozrabiaki i na pewno pokaże chorobie, że zadarła z niewłaściwą osobą! – mówi mocnym głosem Mama Kacpra, pani Kasia.

To podstawowe założenie „Biegu bez medalu”, który odbędzie się już 16 września o godz. 11.00 we Wrocławiu w Parku Wschodnim. Mimo, iż organizatorzy nie przewidzieli medali za ukończenie biegu, jak to ma miejsce na każdej tego typu imprezie biegowej, nie zabraknie nagród, które zostaną rozlosowane wśród wszystkich uczestników, którzy przekroczą metą (dzięki partnerom biegu), a wśród nich będzie: voucher na przejazd samochodem TESLA, vouchery na bezpłatne wejścia na basen korty do squasha oraz zajęcia na siłowniach. Pula samych nagród przekracza kwotę dwóch tysięcy złotych. Organizatorzy zadbali również o pakiety startowe, które otrzyma każda osoba, która uiści opłatę startową w wysokości 60 zł (cały koszt z pakietów startowych trafia na konto Fundacji w celu ratowania Kacpra)

„Bieg bez medalu” to wydarzenie, na którym nie może zabraknąć żadnego fana tego pięknego sportu! Biegniemy nie dla miejsca na podium, nagrody czy dla pobicia życiowego rekordu, lecz aby wspomóc cel charytatywny, zatem nie może Cię tak zabraknąć! Im nas więcej, tym większa szansa na uzbieranie potrzebnej kwoty.

„Bieg bez medalu” odbędzie się na terenie Parku Wschodniego we Wrocławiu 16 września 2017 roku o godzinie 11.00. Jesteś dopiero początkującym biegaczem i boisz się czy dasz radę? Nie ma się czego obawiać! Organizatorzy przewidzieli 3 różne warianty odległości do wyboru – 3, 6 lub 9 km, a każdy uczestnik przed startem deklaruje dystans, w jakim chce pobiec. Możesz również zgłosić całą drużynę trzy osobową, gdzie każdy z Was biegnie jeden z wyżej wymienionych dystansów. Nie zwlekaj – przyjdź i pomóż!

Zapisy dostępne na stronie wydarzenia: www.biegbezmedalu.pl