Relacja BBR 2017

To była czwarta edycja imprezy na Bielanach Wrocławskich. Spokojnie można powiedzieć, że najbardziej deszczowa. Ale to nie przeszkodziło uczestnikom  osiągnąć rekordowych wyników i świetnie się bawić. Oto jak wyglądał przebieg zawodów.

Prace trwały od samego rana i punktualnie o 12 otworzyliśmy biuro zawodów. Zawodnicy startowali na dwóch dystansach 5 oraz 10 km. W sumie bieg ukończyło 258 osób. Do tego mogliśmy obserwować rywalizację na Biegu Krasnala oraz w emocjonującej Sztafecie Rodzinnej gdzie dzięki wsparciu Decathlon Bielany każdy z uczestników otrzymał nagrodę rzeczową.

Nowością na biegu była klasyfikacja Duathlonu Ślęza. Wspólnie z kompleksem Ślęza zawodnicy mogli rywalizować rano na rowerach stacjonarnych, następnie na tym samym dystansie na biegu. Suma  uzyskanych rezultatów dawała najlepszym dodatkowe nagrody.

Po zakończeniu biegów głównych odbył się Bieg Krasnala. Liczba najmłodszych zawodników przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Jednak jak sama nazwa wskazuje bieg był zdecydowanie rodzinny. Mogliśmy się też o tym przekonać podczas sztafet na dystansie ok. 4×100 m. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowa nagrodę od Decathlon Bielany.Pełna listę wyników znajdziesz na:

Po zakończeniu dekoracji rozpoczęło się losowanie nagród. Za które dziękujemy naszym sponsorom. Gratulujemy szczęśliwcom, a pozostałych pozostaje nam zaprosić na trzecią edycję biegu, która odbędzie się w przyszłym roku. Specjalne podziękowania kierujemy do Sołectwa Bielan Wrocławskich, które przygotowało szereg atrakcji towarzyszących. Nie mniejsze podziękowania chcieliśmy złożyć wszystkim wolontariuszom, którzy wspierali nasz bieg.


W przygotowaniu jest jeszcze oficjalna fotorelacja jednak już teraz zapraszamy do galerii przygotowanych przez uczestników imprezy: