Wycieczka biegowa Jedlina-Zdrój

Czas na trzecią wycieczkę zimową Pro-Run do Jedliny-Zdrój. Ze względu na marcowe starty było ciężko z terminami to jednak udało się wyznaczyć względnie dobrą datę – 17.03.2018. Wyjątkowa trasa tej wycieczki to nie wszystkie atrakcje jakie szykujemy. Autokar Pro-Run już grzeje silnik. Zobacz czego możesz się spodziewać.

Przygotowana zostanie jedna trasa. Będzie liczyć sobie ok. 21 km. Oczywiście będzie to marszobieg z podziałem na dwie grupy tak aby nikt się nie zgubił oraz by każdy zrobił solidny trening. Z góry jednak informujemy, że wszystko i tak będzie uzależnione od pogody. Jeżeli górskie warunki okażą się ekstremalne to nasza wycieczka skróci się o czym będziemy decydować bliżej właściwej daty.

21 km

15 km

Wycieczka zostanie poprowadzona trasą półmaratonu Jedlina-Zdrój. Jej krótszy wariant ma 15-16 km i zakłada również dojście do tunelu. Najtrudniejszym punktem będzie wdrapanie się na szczyt góry Borowej.

Zaplecze

Przygotowane zostanie zaplecze sanitarne. Po zakończonej wycieczce będziemy mieli przygotowany dostęp do natrysków w pokojach Browaru Jedlinka, Tam tez zaczynamy naszą trasę. Tak więc nie będzie powrotu na „trola”. Co za tym idzie będziemy mieli chwilę aby odpocząć, uzupełnić braki energetyczne i poplotkować o „trudach” biegania górskiego.

Formalności

Wycieczka jest odpłatna. Jedziemy autokarem i oczywiście zapraszamy do udziału wszystkich biegaczy i biegaczki, nie tylko trenujących ze stowarzyszeniem Pro-Run Wrocław.

ZAPISYLISTA UCZESTNIKÓW

  • termin: 17.03.2018
  • koszt: 50 zł
  • dystans: 21 km
  • wyjazd: Wrocław, Wzgórze Andersa, ul. Ślężna, godz. 7.00
  • Początek wycieczki 9:00, koniec 12-13.
  • powrót: godz. 15-16 wyjazd z Jedliny-Zdrój

Płatność proszę wykonać na nr konta lub w autokarze w dniu wyjazdu:

Stowarzyszenie Pro-Run Wrocław

Adres: ul. Dawida 26/9, 50-527 Wrocław
Nr. konta: 72 1050 1575 1000 0090 3008 4827
tytuł: Wycieczka Jedlina

Ważne szczegóły

Raz uiszczona opłata nie podlega zwrotowi ze względu na koszty stałe (rezerwacje i przygotowania). Oczywiście zawsze możliwe jest przeniesienie opłaty za wyjazd na inną osobę (np. w przypadku nagłej kontuzji lub choroby). O wszystkich ważnych tematach wycieczki będziemy informować mailowo zapisane osoby.