Bieg IT w Warszawie – zapraszamy

19 maja z inicjatywy firmy IT Kontrakt, branża IT  wystartują w Warszawskiej edycji Biegu IT na 10 km. Zapraszamy do udziału wszystkich, biegających, którym dystans nie jest straszny, a dobra sportowa zabawa bliska! Na wszystkich uczestników czeka atrakcyjny pakiet startowy oraz szereg innych niespodzianek, wśród nich Bieg Bajtka dla najmłodszych oraz rzut PC-em dla nieco starszych.

Każdy biegacz otrzyma w pakiecie startowym:

  • wyjątkową koszulkę techniczną,
  • medal
  • worek sportowy
  • bufet owocowy na mecie

Nie zabraknie oczywiście atrakcyjnych nagród. Bieg IT to wspaniała okazja do sprawdzenia swoich możliwości oraz odpoczynku. Zapraszamy do uczestnictwa i wspólnej rywalizacji

W 2018 roku prezentujemy zupełnie nowa lokalizację biegu. Dotychczas startowaliśmy w Parku Kultury w Powsinie. Tym razem zapraszamy na terenu Fortu Bema. Trasa może trochę zakręcona ale nie bardziej niż cała branża IT ;).

Firma IT Kontrakt, jako inicjator jedynego w Polsce biegu branży IT, już po raz dziewiąty wraz z Stowarzyszeniem Pro-Run, chce zachęcić wszystkich do udziału w najbardziej sportowej imprezie w branży IT.
 
Już 19 maja w warszawskim Forcie Bema, o godzinie 11:00, na linii startu spotkają się pasjonaci branży IT – profesjonaliści, specjaliści, freelancerzy,studenci oraz wszyscy, którzy lubią biegać. Bieg IT zrzesza tych, którzy żyją zgodnie z przesłaniem „Aktywnie po pracy – Efektywnie w pracy”. Nie straszny Ci dystans 10 kilometrów? W takim razie widzimy się na starcie!
 
Cała impreza utrzymana jest w formie familijnego pikniku, który przewiduje atrakcje dla osób startujących, towarzyszących oraz dla najmłodszych uczestników. Dzieci będą mieć szansę na zdobycie medalu w dwóch kategoriach „Biegu Bajtka”: 100 metrów (do 8 lat) oraz 400 metrów (powyżej 8 lat).
 
 
Nie zwlekaj! Zapoznaj się z Regulaminem i zgłoś się – drużynowo lub indywidualnie!