Niedziela będzie dla Was! – najważniejsze informacje

Nowy cykl przygotowań (25.03.2018-niedziela), rozpoczniemy mocnym akcentem, a mianowicie 12-minutowym Testem Coopera. Poniżej kilka informacji organizacyjnych:

Test Coopera dla Wszystkich

Startujemy od godziny 9.00 na Stadionie Lekkoatletycznym przy ul. Paderewskiego. Zaplanowane są 3 tury biegu w odstępach 30 minutowych kolejno o godz. 9.30, 10.00 i 10.30.

W teście mogą wziąć udział wszyscy chętni, którzy zechcą zmierzyć się z 12 minutowym dystansem!

Otwarcie nowego cyklu przygotowań dla ProRun’owiczów!

O godz. 9.00 zainicjujemy nowy cykl przygotowań dla grupy początkującej i średniozaawansowanej oraz kontynuację przygotowań dla grup zaawansowanych. Zapraszamy wszystkich obecnych zawodników Pro-Run Wrocław oraz wszystkie nowe osoby, które chcą przyłączyć się do naszego teamu. Spotykamy się oczywiście na Stadionie Lekkoatletycznym przy ul. Paderewskiego. Po krótkim otwarciu i prezentacji trenerów będzie czas na omówienie podstawowych założeń w poszczególnych grupach treningowych z trenerami prowadzącymi i wspomagającymi. O godz. 9.45 zaplanowana jest wspólna rozgrzewka i realizacja zakładanych jednostek treningowych w tym udział w teście Coopera dla wszystkich nowych zawodników Pro-Run jako test sprawdzający w turze o godz. 10.00.

Od godz. 9.00 do godz. 11.00 będziemy również dostępni w naszym namiocie dla wszystkich, którzy chcieliby uzyskać informacje dotyczące naszego teamu, planów treningowych czy warunków uczestnictwa w naszych treningach.

Od niedzieli 25-go marca:

Grupa zaawansowana (maratońska) – realizuje dalszy ciąg rocznych przygotowań,

Grupa średniozaawansowana (półmaratońska):

– „starzy” zawodnicy realizują plan treningowy do H2O Półmaratonu jako celu głównego. Po tym starcie decydują o kontynuacji treningów w pozostałych grupach treningowych bądź rozpoczynają nowy półroczny cykl przygotowań.

– „nowi” zawodnicy – rozpoczynają nowy półroczny cykl przygotowań.

Grupa początkująca:

– „starzy” zawodnicy realizują plan treningowy kończąc go debiutem w H2O Półmaratonie. Po tym starcie decydują o kontynuacji treningów w pozostałych grupach bądź rozpoczynają nowy półroczny cykl przygotowań.

– „nowi” zawodnicy – rozpoczynają nowy półroczny cykl przygotowań.

Specyfikę każdej z grup oraz plany startowe znajdziesz (tutaj).

Zapraszamy!