Nowy cykl treningowy! Start 21.10

Bądź Pro-Runnerem! Już 21-go października w towarzystwie jesieni startujemy z nowym cyklem treningowym! Grupy maratońska i zaawansowana (10km) kontynuują roczny plan treningowy wchodząc w kolejny etap przygotowań natomiast grupa początkująca i półmaratońska rozpoczynają nowy półroczny cykl przygotowań! Zapraszamy wszystkich chętnych zainteresowanych wspólnym bieganiem na pierwsze zajęcie w niedzielę 21 października o 9:00.

Treningi odbywają się w każdy czwartek o godz. 18.00 i niedzielę o godz. 9.00 na Stadion Olimpijski przy ul. Paderewskiego 35. Swoje drzwi otwierają wszystkie grupy, niezależnie od tego czy jesteś początkującym biegaczem czy nałogowo połykasz kilometry. Znajdziesz u nas miejsce dla siebie😊

Zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego (dostępny tutaj) oraz obserwowania naszej strony i profilu na FB, gdzie będziemy porcjować kolejne informacje dotyczące naszych przygotowań. Zajęcia prowadzić będą znakomici trenerzy. W „zimowym okienku transferowym” dołączyło do nas kilka wspaniałych postaci, które chętnie podzielą się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem.
Poszczególne grupy prowadzić będą:

  • grupa początkująca
  • grupa półmaratońska (średniozaawansowana)
  • grupa zaawansowana (10km)
  • grupa maratońska (zaawansowana)

PROLOG

Wszystkich zapraszamy również 14 października na prolog. Od godz. 8.00 na Stadion Olimpijski. Odbywać się będzie Test Coopera, który dla naszych biegaczy będzie corocznym sprawdzianem, a dla wszystkich nowych zawodników znakomitym treningiem i sprawdzianem swoich aktualnych możliwości.

Jeśli masz wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem mailowym trening@pro-run.pl
Zapraszamy!