Bieg Karnawałowy 2019

Sylwestrowa noc co roku rozpoczyna nie tylko wielkie karnawałowe szaleństwo, ale też mnóstwo pomysłów na zmiany w swoim życiu, szał planowania i niekończącą się listę noworocznych postanowień. Z doświadczenia wszyscy wiemy, czym to się kończy. 😉 Jednak Pro-Run Wrocław znalazło na to jedno proste rozwiązanie: Bieg Karnawałowy!

Już 02 lutego 2019 r. odbędzie się trzecia edycja imprezy, która da Wam możliwość realizacji wszystkich powyższych pomysłów i połączyć to z dobrą biegową zabawą. Zatem będzie można nie tylko zrobić mocny trening biegowy, rozpocząć hucznie sezon 2019, ale również, jeśli planujesz pierwszy start w swojej biegowej przygodzie, w niestandardowy sposób i luźniejszej formie posmakować sportowej rywalizacji.

Start i meta z pod Hotelu GEM, gdzie będzie można w kolorowym noworocznym towarzystwie sprawdzić swoją zimową kondycję na dystansie 10 km. Bieg odbędzie się na płaskiej trasie o nawierzchni asfaltowo-szutrowo-kostkowej. Tym razem nie o trudność chodzi, tylko umiejętność biegu w niestandardowym stroju, bowiem imprezie biegowej towarzyszyć będzie konkurs na najlepsze karnawałowe przebranie.

Uwieńczeniem biegu, poza nagrodami w poszczególnych klasyfikacjach, będzie dla każdego odlewany medal oraz maska w pakiecie startowym. Zapisując się na nasze biegi można skorzystać z dobrowolnego ubezpieczenia NNW oraz zwrotu kosztów opłaty startowej, wybierając tą opcję przy samych zapisach.

Zakończenie biegu

Po ukończeniu wyścigu wszystkich startujących zapraszamy do hali sportowej gdzie odbędzie się ceremonia zakończenia i dekoracji.

Kategorie wiekowe oraz pary

W tym roku ponownie można będzie stanąć do rywalizacji w ramach wyścigu par karnawałowych. Ponad to pamiątkowymi trofeami nagrodzimy miejsca 1-3 we wszystkich kategoriach wiekowych.

Oto trasa tegorocznej edycji biegu:

Zapraszamy Was zatem na Wielką Karnawałową Zabawę !