BODY BALANCE partnerem Lotto GO Biegu z fizjoterapią

Centrum Rehabilitacji Body Balance kolejny raz będzie fundatorem nagród dla naszych zawodników. Tym razem bony dla wszystkich zwycięzców na 5 i 10 km.

Ponad to specjalistów z centrum spotkasz w miasteczku biegowym gidze można będzie się poradzić i dowiedzieć wszystkiego o swoim ciele. Dodatkowo po biegu zapraszamy na stanowiska masażu Body & Balance.

Body Balance

Nasze centrum tworzy zespół wysoko wyspecjalizowanych terapeutów, których celem jest pomoc pacjentom w przywróceniu i utrzymaniu zdrowia.

Swoje kwalifikacje podnosimy poprzez uczestnictwo w wielu certyfikowanych kursach nieustanie poszerzając wiedzę w zakresie nowych możliwości diagnostycznych i terapeutycznych.

Zajmujemy się leczeniem bólu ostrego, jak również przewlekłego wykorzystując najnowsze i najlepsze metody poczynając od osteopatii, terapii manualnej poprzez masaże, indywidualny trening medyczny a także fizykoterapię.

Współpracujemy z lekarzami specjalistami z dziedziny ortopedii i neurologii, a także z dietetykiem, co pozwala na kompleksowe i indywidualne podejście do pacjenta.

W naszym centrum najważniejszy jest pacjent, który dzięki naszemu zaangażowaniu otrzymuje szansę na powrót do zdrowia i realizacji własnych pasji.

Z zamiłowania do sportu zajmujemy się również rehabilitacją ortopedyczno-sportową  mającą na celu zarówno precyzyjną diagnostykę, odpowiednie do urazu leczenie jak również utrzymanie zdrowia poprzez właściwą profilaktykę.