Biegaj w Siechnicach z Kogeneracją

Amatorzy jednej z najpopularniejszych aktywności fizycznych w Polsce mogą już szykować buty i szlifować ostatnie treningi przed dziesiątą edycją Biegu ulicznego w Siechnicach w tym roku pod tytularnym patronatem Zespołu Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A.

Kogeneracja Biegaj w Siechnicach startuje już 1 czerwca, a wyścig odbędzie się na dystansach 5 i 10 km po atestowanej trasie, podczas której będzie można będzie walczyć o swoją „życiówkę”. Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 maja. na stronie biegu.

Wyjątkowy start

fot. siechnice.com.pl

Zawodnicy wystartują o godzinie 20:00. Jest to podyktowane przede wszystkim upalną aurą w tym czasie. Dzięki temu twój wysiłek pójdzie w wynik a nie tylko w walkę z pogodą.

Zawodnicy będą walczyć w kilku kategoriach na obu dystansach – Open, kategoria mieszkańców gminy Siechnice oraz mistrzostw stowarzyszenia Pro-Run Wrocław.

Jako że sponsorem tytularnym biegu jest KOGENERACJA S.A., producent ciepła i energii elektrycznej na mecie można spodziewać się iluminacji świetlnych, które dodatkowo uatrakcyjnią bieg.

Dla zawodników

Wszyscy uczestnicy otrzymają w pakiecie startowym wyjątkową koszulkę biegu, a także z racji późnej pory startu odblask, który przyda się jeszcze na niejednym treningu.

 

Najmłodsi uczestnicy wystartują natomiast w biegu krasnala. Co prawda na symbolicznym dystansie ale kto wie, za kilka lat może staną wraz z rodzicami na starcie biegu głównego.


Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A., spółka PGE Energia Ciepła należącej do Grupy Kapitałowej PGE, to producent energii elektrycznej i ciepła wytwarzanych w wysokosprawnej kogeneracji, w aglomeracji wrocławskiej. KOGENERACJA składa się z trzech elektrociepłowni: EC Wrocław, EC Czechnica, EC Zawidawie. Od 2000 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych.