Połmaraton Górski J-Z przeniesiony

Drodzy biegacze, kibice. Mając na uwadze troskę o Wasze i nasze zdrowie, reagując na to co się dzieje wokół, dostosowując się do bieżących wymagań epidemiologicznych, wspólnie z Burmistrzem miasta Jedlina-Zdrój podjęliśmy trudną decyzją o nie zorganizowaniu 7. P G J-Z w pierwotnie planowanym terminie, tj. 17 maja 2020.

Jednocześnie zadecydowaliśmy że zorganizujemy Półmaraton w najbliższym możliwym terminie w zależności od rozwoju sytuacji związanej z pandemią.

Nie chcemy deklarować już dzisiaj kiedy to będzie bo nikt chyba nie jest w stanie przewidzieć co się stanie za tydzień, miesiąc itd. Dlatego też deklarujemy że informacja o nowym terminie zawodów pojawi się minimum 5 tygodni przed datą startu biegu. Poinformujemy Was poprzez FaceBook, stronę internetową i drogą e-mailową /dotyczy osób dotychczas zarejestrowanych przez formularz zapisów do zawodów/.

Home

Wszystkie opłaty startowe w tym opłaty za dodatkowe koszulki zachowują ważność i będą realizowane w nowym terminie biegu.

Zachęcamy Was do dołączenia się do akcji „WSPIERAM IMPREZY” #wystartujęPóźniej

https://online.datasport.pl/covid19/

oraz

www.facebook.com/events/209203900395185/

Da nam to możliwość przetrwać finansowo w tych bardzo trudnych dla wszystkich czasach i móc dalej spotykać się z Wami w Jedlinie-Zdrój i pozostałych eventach przez nas organizowanych.