Pro-Run – nowy start treningów

Przyjdź, sprawdź się i rozpocznij z nami przygotowania do nowego sezonu biegowego!

Już 11 października w niedzielny poranek o godz. 9.00 zapraszamy na otwarcie nowego cyklu przygotowań biegowych. Rozpoczniemy od mini zawodów na dystansie od 1 do 5km, które odbędą się w Parku Szczytnickim. Ten biegowy sprawdzian będzie znakomitą okazją do sprawdzenia swoich aktualnych możliwości i formy. Zapraszamy biegowych „wyjadaczy” jak i osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z bieganiem.

Do 11 października zapraszamy wszystkich chętnych na bezpłatne treningi odbywające się w każdy wtorek i czwartek o godz. 18.00 na Stadionie Olimpijskim (od 1 października w Crossfit Wrocław ul. Chopina 27) Warto przyjść i poczuć atmosferę wspólnych treningów jednocześnie przygotowując się do pierwszego sprawdzianu.

Co później?

Regularne treningi odbywać się będą w każdy wtorek i czwartek o godz.18.00. Zbiórka w sali Crossfit Wrocław na Morskim Oku (do dyspozycji szatnie i natryski/strefa ćwiczeń outdoor). Każdy z uczestników zobowiązany jest do wypełnienia ankiety, która pozwoli nam lepiej się poznać, a przede wszystkim poznać Wasze cele treningowe. Te informacje pozwolą naszemu zespołowi trenerskiemu opracować zindywidualizowane plany treningowe tak, aby każdy mógł zaspokoić swoje biegowe potrzeby.

ANKIETA TRENINGOWA

ZAPISY NA BIEG TRENINGOWY

Nasz Pakiet

Przystępując na nasze zajęcia otrzymujesz

  • możliwość grupowych treningów pod okiem wykwalifikowanego trenera (poznaj naszych trenerów
  • korzystania z zaplecza klubu Crossfit Wrocław
  • dostęp do zindywidualizowanych planów treningowych, które ukierunkowane będą na realizację Twoich celów.
  • analiza techniki biegu,
  • możliwość udziału w imprezach organizowanych przez Pro-Run Wrocław jak obozy, treningi wyjazdowe czy uczestnictwo w naszych imprezach biegowych gdzie naszych członków obowiązuje zawsze najniższa opłata startowa.
  • Koszt pakietu to 100zł/m-c lub 80 zł + karta Benefit/Multisport, OK System

Opcje dodatkowe:

Jeśli uważasz, że treningi grupowe to dla Ciebie za mało zapraszamy do skorzystania z dodatkowych opcji:

  • treningi indywidualne,
  • indywidualne plany treningowe i opieka trenerska