Carrefour Bieg Trzech Wzgórz startuje

Na miarę naszych czasów i aktualnej rzeczywistości organizujemy tegoroczną edycję Carrefour Biegu Trzech Wzgórz w Parku Grabiszyńskim 15 listopada 2020r. Ze względu na panującą pandemię wydarzenie będzie miało szereg zmian, niemniej to co najważniejsze pozostaje – wyścig i rywalizacja na 10 km.

Na początek ważna informacja dla wszystkich, którzy zastanawiają się czy bieg się odbędzie – TAK, mamy już pozwolenie na realizację wydarzenia sportowego. Jednak jeżeli okaże się, że bieg nie może się odbyć nie z winy organizatora gwarantujemy 100% zwrotu opłaty startowej (do 08.11.2020). Po tym czasie organizator dokonuje zakupu wszystkich materiałów niezbędnych do przeprowadzenia biegu  w związku z czym w przypadku niemożności odbycia się biegu opłata startowa będzie przeniesiona na nowy termin imprezy. Mamy jednak nadzieję, ze taki scenariusz nie będzie musiał mieć miejsca.

  1. Aby się to udało potrzebujemy Twojego wsparcia i współpracy. Co się zmieni?
  2. Odbiór numeru startowego tylko przed biegiem w miejscu i czasie ogłoszonym przez organizatora (prawdopodobnie dwa dni poprzedzające bieg w miejscu do tego przystosowanym).
  3. Zawodnicy są zobowiązanie do niegromadzenia się w strefie startu. Należy pozostać w rozproszeniu z jednej wskazanej przez organizatora strony bramy startowej.
  4. Startujemy w dwóch oddzielnych turach o godzinach 10:00 i 11:30 Każdy start trwa 10 minut. W tym czasie zawodnicy są zobowiązani do przekroczenia lini startu zachowując dystans społeczny.
  5. Po biegu uczestnicy otrzymują medal.
  6. Po biegu ok. godziny 13:00 nastąpi dekoracja zwycięzców Open K+M
  7. Pozostali uczestnicy nie mogą tworzyć zgromadzenia większego niż 5 osób dlatego też uczestnicy proszeni są o rozejście się/rozproszenie.
  8. Wydarzenie odbywa się bez udziału kibiców.

ZAPISY

REGULAMIN

WWW

Losowanie nagród

Nasz sponsor, sklep Carrefour Borek ufundował nagrodę główną, która zostanie wylosowana z pośród wszystkich osób, które ukończą bieg. Jest nią Telewizor PHILIPS 58″ 58PUS6504 UHD – LINK.

Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal, który w tym roku upamiętnia kolejny szczyt Korony Gór Polski (czwarty rok realizujemy plan upamiętnienia 28 najwyższych szczytów Polski)