Carrefour BTW odwołany

Niestety, najnowsze rozporządzenie dotyczące pandemii COVID-19 uniemożliwia na zorganizowanie biegu 15 listopada. Naprawdę bardzo nam zależało na tym ściganiu. Sporo działań wykonaliśmy w kierunku pełnej realizacji ale jest jak jest i musimy się do tego ustosunkować. Bieganie wirtualne również się nie odbędzie.
Zgodnie z informacją jaką umieściliśmy na początku zapisów uruchamiamy zwroty opłat startowych. Chodziło nam po głowie aby jednocześnie oficjalnie przenieść bieg na termin grudniowy ale w tej chwili nie wiadomo czy zakaz będzie wtedy zdjęty.
Dlatego też:
  • Nie ogłaszamy nowego terminu biegu.
  • Jak tylko będzie to możliwe, chcemy go zrealizować w terminie do świąt tego roku (realnie patrząc do 13 grudnia. Chyba, że sylwestrowo?).
  • Jeżeli będzie możliwość zorganizowania biegu w grudniu niezwłocznie to ogłosimy. Chętni się zapiszą (mamy nadzieję).
  • Pozostawiamy aktualne zgłoszenia na bieg więc w przypadku wznowienia biegu nie trzeba się będzie ponownie zapisywać, jedynie ponownie uiścić opłatę startową.
Tym czasem pozostaje nam życzyć wszystkim zdrowia i udanych treningów. Mamy nadzieję, że formę uda się jeszcze sprawdzić w tym roku na Carrefour Biegu Trzech Wzgórz.
PS. Wykonywanie zwrotów chwilę potrwa, robimy to ręcznie.
PS2. Roboczo zapraszamy wszystkich na otwarty trening 15 listopada w parku Grabiszyńskim po nowej trasie BTW. Szczegóły ogłosimy w osobnym komunikacie.