Wakacyjny obóz sportowy Pro-Run 2021

Zapraszamy na obóz sportowy Pro-Run 2021 w wyjątkowych okolicznościach jury krakowsko-częstochowskiej. W tym roku planujemy jeden turnusu od 1 do 8 sierpnia. Nasze biegowe wyprawy po zamkach, górach, jaskiniach, pustyniach i lesie czekają na Ciebie.

DLA KOGO?

Trenujemy w 3 grupach zaawansowania

 1. Grupa podstawowa – osoby, które biegają  regularnie ale nie robią dużych ilości kilometrów.
 2. Grupa zaawansowana – wycieczki biegowe i większa ilość kilometrów to Twój chleb powszedni.
 3. Grupa rekreacyjna – zabierasz swój rower i ruszasz na całodniowe wycieczki. Jak tylko jest okazja razem z pozostałymi korzystasz z przygotowanych atrakcji jak np. spływ kajakowy.

ZAPISY

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek wczasowy Caritas w Poniku. To miejsce, które dosłownie znajduje się w lesie nad jeziorem. Baza noclegowa to domki z łazienką 3, 4 i 5 osobowe. Posiłki gwarantowane: śniadanie (szwedzki stół), obiad, podwieczorek i kolacja (szwedzki stół – zimna płyta).

   

KOSZTY jednego turnusu

 • zakwaterowanie w domku 3,4 lub 5 osobowym 1050 zł/ osoba.

Opłata nie obejmuje:

 • kosztów dojazdu na obóz

Istnieje możliwość wykupienia miejsca dla osoby towarzyszącej nie biorącej udziału w zajęciach treningowych. W takim przypadku koszt udziału to 850 zł. Osoba ta uczestniczy we wszystkich świadczeniach obozowych z wyłączeniem treningów.

Jak to będzie wyglądać w praktyce?

Obóz rozpocznie się w niedzielę od zakwaterowania i obiadu, a następnie wycieczki biegowej. Tych w planie są trzy: niedziela, środa i sobota. Sesje popołudniowe to zajęcia uzupełniające, treningi techniczne i sprawnościowe. Wtorek, czwartek, piątek i niedziela będą uzupełnieniem najważniejszych środków treningowych jak siła biegowa czy interwały.

Jednostki treningowe będą przygotowane również po konsultacji z osobami, które już trenują wg. swojego planu treningów tak aby obóz był dla nich uzupełnieniem trwających działań.

Do naszej dyspozycji będą wyjątkowe okoliczności przyrody: las, góry, jaskinie, ruiny zamków oraz pustynia (taka prawdziwa).

Ośrodek w jakim będziemy to miejsce w głębi lasu gdzie cisza i spokój będą naszą codziennością. Mogą się pojawić problemy z szybkim zasięgiem komórkowym. Odpoczniemy tym samym od telewizorów i komputerów.

Czas wolny i zajęcia dodatkowe

W czasie wolnym będzie można zwiedzić okolicę. Do dyspozycji mamy najstarszą w europie pstrągarnię, dworek Krasińskich, stadninę koni czy wspominane zamki. Ponad to planowane są konkursy i zajęcia integracyjne w tym oczywiście ogniska i inne.

Zapraszam Jacek Urbanowicz, Grzegorz Pieczarka

PRZYKŁADOWY DZIENNY ROZKŁAD ZAJĘĆ

 • 7:00 – pobudka
 • 7:20 – poranny rozruch
 • 8:00 – śniadanie
 • 9:00 – zajęcia teoretyczne
 • 10:00 – trening główny
 • 13:00 – obiad
 • 16:00 – trening popołudniowy
 • 17:30 – zajęcia rekreacyjne
 • 18:30 – kolacja
 • 20:00 – zajęcia rekreacyjne, czas wolny

Oczywiście jest to orientacyjny plan, każdy dzień będzie miał swoje indywidualne działania.

SZCZEGÓŁY:

Uczestnicy obozu będą pod stałą opieką trenera. Będziemy mieli czas aby szczegółowo porozmawiać i przeanalizować swój trening. Nasza baza to nie jest pięciogwiazdkowy hotel ale jednocześnie wystarczające miejsce  do swobodnego trenowania.

Przy zgłoszeniu na obóz będzie obowiązywał formularz który pozwoli lepiej przygotować zakres zajęć.

Turnus zaczyna się od obiadu w dniu przyjazdu i kończy się obiadem w dniu zakończenia turnusu.

Obóz może się odbyć nawet w małej grupie.

ZGŁOSZENIA:

 1. Proszę o przesyłanie swoich zgłoszeń na formularz internetowy – ZGŁOSZENIA. Termin zgłoszeń to do 1 lipca włącznie. Po tym czasie otrzymasz informację o dalszych etapach działania. Na wszelkie pytania odpowiem również mailowo trening@pro-run.pl lub telefonicznie 507 043 081 (Jacek Urbanowicz).
 2. Wszystkie zapisane osoby będą zobligowane do uiszczenia zadatku wysokości 300 zł. Pozostała część kwoty będzie rozliczona po 1 lipca.
 3. W przypadku rezygnacji po uiszczeniu zaliczki będzie ona mogła być zwrócona w pomniejszeniu o koszty rezerwacji noclegu.
 4. Znajdziesz mnie również na: Instagram i Facebook
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPodstawy w biegu
Następny artykułHammer Jedlina 2021