Orthos H2O Półmaraton 17 września!

Serdecznie zapraszamy na piątą edycję Orthos H2O Wrocław Półmaratonu we Wrocławiu, która odbędzie się 17 września 2023 roku. To wyjątkowe wydarzenie, które połączy sportową rywalizację z niezwykłym duchem przygody i radości z biegania.

Orthos H2O Półmaraton to nie tylko okazja do sprawdzenia swoich sił w biegu na dystansie 21 kilometrów, ale również możliwość odkrycia piękna Wrocławia i okolic w tym nieoczywistym wariancie jakim są tereny wodonośne.
Trasa prowadzić będzie w okolicy rzeki Odry w stronę Siechnic tak jak rok temu. Przy tej okazji pragniemy poinformować, że część trasy prowadzi wałami,a jedne z odcinków to droga gruntowa pod Wschodnią Obwodnicą Wrocławia. Łącznie ok 3,5 km szutru:

TRASA

Nie ważne, czy jesteś doświadczonym biegaczem czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z bieganiem, Orthos H2O Półmaraton oferuje coś dla każdego. Niezależnie od celu, który sobie postawisz – pobicia rekordu, poprawy kondycji lub po prostu dobrej zabawy – będziesz miał okazję doświadczyć biegu ulicznego ale poza miastem.
Po zakończeniu biegu wszyscy uczestnicy otrzymają specjalne medale pamiątkowe, a najszybsi zostaną uhonorowani nagrodami. Jeśli kochasz bieganie i chciałbyś przeżyć niezapomnianą przygodę wraz z innymi entuzjastami tej dyscypliny, to Orthos H2O Półmaraton jest dla Ciebie. Zarezerwuj termin 17 września 2023 roku i dołącz do naszego sportowego święta!
Zapraszamy do rejestracji na naszej stronie internetowej, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące wydarzenia. Nie przegap okazji, dołącz do nas i stwórzmy razem wyjątkowe wspomnienia!
Zespół Orthos H2O Półmaratonu we Wrocławiu