Pro-Tri – start grupy triatlonowej

W raz z początkiem nowego miesiąca, a także wychodząc naprzeciw coraz większej liczbie zwolenników triathlonu w naszej grupie, chcielibyśmy Wam przedstawić nowe możliwości dodatkowych treningów przygotowujących do startów w tego typu zawodach.

Wojciech Kocenda przygotowuje plan i grupę, której celem będą systematyczne przygotowania do triatlonowych startów.

Tym samym proponuje start grupy w trzech wariantach pakietów treningu:

Pakiet

SWIM

Pakiet

TRI-FOR-FUN

Pakiet

PRO-TRI

1 x w tygodniu zajęcia na basenie z doskonalenia techniki pływania kraulem (1 godz.) 1 x w tygodniu zajęcia na basenie z doskonalenia techniki pływania kraulem (1 godz.) 1 x w tygodniu zajęcia na basenie z doskonalenia techniki pływania kraulem (1 godz.)
2 x w tygodniu trening biegowy z Pro-Run Wrocław 2 x w tygodniu trening biegowy z Pro-Run Wrocław 2 x w tygodniu trening biegowy z Pro-Run Wrocław
Zniżki od partnerów Zniżki od partnerów Zniżki od partnerów
Plan treningowy Plan treningowy
W okresie jesienno-zimowym

1 x w tygodniu ćwiczenia ogólnorozwojowe

W okresie jesienno-zimowym

1 x w tygodniu ćwiczenia ogólnorozwojowe

W okresie letnim

1 x w tygodniu wspólny trening rowerowy lub zakładka

W okresie letnim

1 x w tygodniu wspólny trening rowerowy lub zakładka

1 x w miesiącu zabieg regeneracyjny 2 x w miesiącu zabieg regeneracyjny
Porady fizjoterapeutyczne
Monitoring zakwaszenia
220 zł/m-c 300 zł/m-c

Pierwszy m-c 250 zł

350 zł/m-c

Pierwszy m-c 250 zł

ZAPISY

 

Zajęcia z doskonalenia techniki pływania prowadzone będą na basenie przy ulicy Chełmońskiego we Wrocławiu we wtorki o godz. 21:00.

W przypadku większej liczby chętnych będzie wyznaczony dodatkowy termin.
Zajęcia z pływania będą prowadzone przez doświadczonego instruktora, który specjalizuje się w pracy z triathlonistami. Podczas zajęć wykorzystuje on nowoczesny sprzęt audio i video umożliwiający m.in. nagrywanie pod wodą oraz bezpośrednią komunikację w czasie rzeczywistym podczas pływania (zaleca się posiadanie własnych zatyczek do uszu).
Do treningu pływackiego przydatne będą płetwy oraz łapki. Zajęcia na basenie odbędą się w przypadku zebrania grupy 5-6 osób na jedną godzinę.

Chcielibyśmy rozpocząć zajęcia na basenie od najbliższej środy tj. 6.02.2019 roku wobec czego wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do poniedziałku (4.02) bezpośrednio do naszego trenera Wojciecha Kocendy – tel. 605 152 930 lub poprzez Facebook/Messenger.