Biegi treningowe Decathlon Cup

Zapraszamy razem z Decathlon Wrocław i MCS Wrocław na serię biegów treningowych przygotowujących do 10. PKO Nocny Wrocław Półmaraton.

 

Biegi te odbędą się w trzech różnych terminach: 4 kwietnia 2024, 19 maja 2024 oraz  9 czerwca 2024. Zapisy tylko na stronie Decathlon GO – https://go.decathlon.pl/…/65f975bb-038a-4239-a257…


Dołączając do biegu otrzymasz BON na 20 zł dzięki Decathlon Active


Biegi treningowe zostaną zorganizowane na dystansach 5 km, 10 km i 15 km, aby zapewnić uczestnikom możliwość dostosowania treningu do ich indywidualnych celów i poziomu zaawansowania. Każdy z tych biegów będzie stanowił doskonałą okazję do przetestowania swoich umiejętności oraz monitorowania postępów przed głównym wydarzeniem – 10. PKO Nocnym Wrocław Półmaratonem.


Na każdym będzie prowadzony elektroniczny pomiar czasu.
Decathlon i jego partnerzy przygotowują bieg ale też, ale także dodatkowe atrakcje i wsparcie dla uczestników. Podczas każdego biegu treningowego będą dostępne strefy regeneracyjne, punkty z wodą i napojami izotonicznymi oraz szatnie i depozyt.
Finałowy bieg zostanie zorganizowany o godzinie 20 aby w jak najlepszy sposób odtworzyć warunki startowe przed nocną połówką.


Na zakończenie biegów – 9.06.2024 odbędzie się losowanie nagród rzeczowych od Decathlon zgodnie z zasadą – jeden bieg jeden los, trzy biegi, dwa biegi dwa losy, trzy losy.


Zachęcamy wszystkich miłośników biegania do wzięcia udziału w tych wyjątkowych wydarzeniach, które nie tylko pozwolą na doskonalenie formy fizycznej, ale również na integrowanie się przed startem w nocnej połówce.