1. Bieg Wrocław Tętni Dobrem

Regionalne Centrum Krwiodawstwa we Wrocławiu zaprasza wszystkich miłośników biegania oraz osoby chcące wspierać szlachetny cel jakim jest oddawanie krwi na 1. Bieg Wrocław Tętni Dobrem, który odbędzie się 18 maja 2024 roku roku na dystansie 4500 m.

Start i meta przy ulicy Mickiewicza 19 – parking.

Bieg ma na celu zwiększenie świadomości społecznej na temat znaczenia regularnego oddawania krwi oraz zachęcenie mieszkańców Wrocławia do aktywnego udziału w działaniach charytatywnych.
Bieg odbędzie się na specjalnie przygotowanej trasie w Parku Szczytnickim, która zapewni zarówno wyzwanie dla doświadczonych biegaczy, jak i możliwość udziału dla osób rozpoczynających swoją przygodę z bieganiem (pętla 2x 2250 m). Dodatkowo, na najlepszych będą czekać atrakcyjne trofea, a każdy z uczestników otrzyma w pakiecie startowym niepowtarzalną koszulkę biegu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Wrocławia i okolic do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które nie tylko pozwoli cieszyć się aktywnością fizyczną, ale również wesprze szczytny cel jakim jest ratowanie ludzkiego życia poprzez oddawanie krwi.

ZAPISY

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje ograniczona liczba 250 miejsc.