Dziękujemy za 2023 rok!

Dziś dzień zabawy i świętowania, wszystkim życzymy samych sukcesów sportowych i osobistych. Postanowiliśmy też zrobić małe podsumowanie tego roku jak i przesłać szereg podziękowań.
Działo się naprawdę sporo.
  • Cały czas działamy jako klub biegowy (już 12 lat) i nie inaczej było w tym roku. Tak więc drogi team Pro-Run, dziękujemy za waszą pracę i wytrwałość 🙂 Gratulujemy wszystkich sukcesów! Wyprzedzając pytania, TAK – w planie są przygotowania do Nocnego Półmaratonu we Wrocławiu jak i letni obóz sportowy.
  • Biegam i robimy biegi dla wszystkich, którzy sport mają w sercu na pierwszym miejscu 🙂 W 2023 roku zrealizowaliśmy 19 wydarzeń! Łącznie wzięło w nich udział ponad 10000 uczestniczek i uczestników. Dziękujemy za Waszą obecność i liczymy, że uda nam się spotkać ponownie w 2024 roku! W kalendarzu szykuje się podobna liczba wydarzeń 😉
  • Przy części wydarzeń udało nam się zrealizować cele charytatywne. Nie jest to łatwe przedsięwzięcie i zawsze wymaga realizacji wielu zadań. Niemniej ten rok był pod tym względem rekordowy i łącznie udało nam się przekazać na różne cele charytatywne kwotę 103 948,61 zł !!!
  • Działania charytatywne, jak i realizacja wielu imprez nie odbyła by się bez wsparcia sponsorów i partnerów. Wszystkim chcemy podziękować z całego serca. Liczymy na dalszą współpracę, a tym samym mamy nadzieję na jeszcze lepszą realizację poszczególnych przedsięwzięć. Listę (nie mamy pewności czy pełną) naszych partnerów i sponsorów znajdziesz poniżej.
  • Podobnie jak partnerom i sponsorom dziękujemy wszystkim wolontariuszom i ludziom, którzy nas wpierają. Dziękujemy wszystkim służbom, które pilnują naszych biegów: Pogotowiu, Policji, Straży Miejskiej, urzędnikom wszystkich szczebli i urzędów.
Nasze plany biegów na 2024 rok to:
03.03 – Bieg Tropem Wilczym
03.05 – 8. Kobierzycki Bieg z Konstytucją
12.05 – 3. Festiwal Górski Jedlina Zdrój Biegaj w Jedlinie
czerwiec – Biegaj w Siechnicach
25.08 – Bieg Oborygena
06.10 – Wild Run
październik – Sky Tower Run
13.10 – Run For It
i to jeszcze nie wszystko 🙂
Pozdrawiamy, dziękujemy i wszystkiego dobrego na Nowy Rok!