3. Festiwal Górski Jedlina-Zdrój

Ekscytujące biegowe wydarzenie na dystansach 10, 21 i 42 km

Jedlina-Zdrój ponownie stanie się areną dla pasjonatów biegania górskiego podczas trzeciej edycji Festiwalu Górskiego, która odbędzie się 12 maja. To wyjątkowe wydarzenie biegowe oferuje niezapomniane wyzwania i przygody w pięknym górskim krajobrazie, przyciągając biegaczy z całej Polski i zagranicy.

Trzy różnorodne dystanse

Festiwal Górski Jedlina-Zdrój będzie składał się z trzech różnych dystansów, aby każdy mógł znaleźć trasę odpowiadającą swoim umiejętnościom i preferencjom. Uczestnicy będą mieli do wyboru biegi na dystansach: 10 km, 21 km oraz pełny maraton (42 km). Każda trasa zapewni wyjątkowe widoki i wyzwania terenowe, dostarczając niezapomnianych doświadczeń biegowych. Dystans Półmaratonu to już 9 edycja biegu w Jedlinie! Całe wydarzenie to więcej niż tylko bieganie – to wyjątkowe doświadczenie, które łączy pasję do sportu, przygodę na świeżym powietrzu oraz dążenie do przekraczania własnych granic. To okazja do spotkania się z naturą, przekraczania własnych granic i budowania niezapomnianych wspomnień podczas aktywności w pięknych górskich okolicach.

Zapraszamy wszystkich biegaczy, bez względu na poziom doświadczenia, do wzięcia udziału w trzeciej edycji Festiwalu Górskiego Jedlina-Zdrój. To doskonała okazja do sprawdzenia swoich sił, poznania nowych ludzi i cieszenia się wspaniałym biegowym doświadczeniem w otoczeniu przepięknej przyrody.

Rejestracja i szczegóły

Rejestracja na Festiwal Górski Jedlina-Zdrój ciągle trwa. Więcej informacji na temat wydarzenia, w tym szczegóły dotyczące tras, pakietów startowych oraz atrakcji, można znaleźć na stronie internetowej www.jedlina.pro-run.pl. Zachęcamy do udziału już dziś i dołączenia do naszego biegowego świętowania natury i sportu!

Uczestnicy pokonają między innymi najdłuższy tunel kolejowy w Polsce, ruiny zamku bronionego przez rycerzy oraz niezwykle wymagający szczyt góry Borowej. Na najlepszych czekają nagrody finansowe oraz rzeczowe. W pakiecie startowym każdy znajdzie praktyczny pas na nr startowy i sadzonkę drzewka.

Zapraszamy!