Startujemy w Siechnicach

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników biegania na niezwykłe wydarzenie sportowe – 13. Kogeneracja Biegaj w Siechnicach- bieg o puchar burmistrza! To wyjątkowa okazja, by zasmakować w atmosferze rywalizacji i zdrowej aktywności fizycznej.

Data: 04.06.2023 – 9:00

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że naszym głównym sponsorem jest renomowana elektrociepłownia Kogeneracja! Dzięki ich wsparciu, możemy zapewnić Wam wyjątkowe atrakcje oraz nagrody dla zwycięzców.

Zawody będą odbywać się na dwóch dystansach:

  • 5 km – dla wszystkich tych, którzy chcą spróbować swoich sił w krótszym biegu.
  • 10 km – dla bardziej doświadczonych biegaczy, którzy szukają większego wyzwania.

Dystanse posiadają atest PZLA

Nie ważne, czy jesteś zawodowcem czy początkującym, Bieg Uliczny w Siechnicach jest dla Ciebie! To doskonała okazja, by zmierzyć się z innymi pasjonatami biegania i pokazać swoje umiejętności.

Ponadto, na mecie poza medalem i nagrodami dla najlepszych, uczestnicy będą mieli okazję wylosować jeden z 5 zegarków od naszych partnerów.

Aby wziąć udział w naszym biegu, prosimy o dokonanie rejestracji na naszej stronie internetowej http://www.siechnice.pro-run.pl/ . Zachęcamy do rejestracji jak najwcześniej, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Zapraszamy do przyjaznego i sportowego ducha rywalizacji, a także do odkrywania piękna biegania w urokliwym mieście Siechnice. Przyjdźcie wraz ze swoją rodziną i przyjaciółmi i spędźcie aktywnie czas razem!

Do zobaczenia na starcie Biegu Ulicznego w Siechnicach!